Akhisar'dan Diyarbakır'a Özel Konuklar!

19-02-2019 saat 22:26 de oluşturuldu

Diyarbakırspor Kulübü ve Şener Özdil Masterler Ailesi, 22 Şubat - 24 Şubat tarihleri arasında Akhisar Thyateria Masterler ailesini Diyarbakır'da konuk edecek. İki değerli masterler takımları arasında hazırlık maçı oynanacak.

Diyarbakırspor Kulübü başkanı sayın Şeyhmus Akyıl yaptığı açıklama da "Benimde üyesi olduğum Şener Özdil Masterler ailesi olarak, 22 - 24 Şubat tarihleri arasında Akhisar Thyateria masterler takımını misafir edeceğiz. Kıymetli Akhisar Thyatria Masterler üyelerini, Diyarbakır'ımızda ağırlamaktan onur duyacağız. Diyarbakırspor'umuz hakkında kıymetli spor adamlarıyla istişareler de bulunacağız. Diyarbakırspor amatör ligde olabilir ancak marka değeri ülkeyi aşmaktadır." dedi.

Şener Özdil Masterler takımı kurucusu ve kaptanı sayın Şener Özdil ise Akhisarlı spor adamlarının kente gelişinden şeref duyduğunun altını çizerek şu açıklamalar da bulundu. Özdil "Akhisar Thyateria Masterler takımını Diyarbakır'ımızda ağırlamak, Diyarbakır'ımızın tanıtımını en iyi şekilde yapmak üzere kendilerini misafir edeceğiz. Ayrıca kendileriyle dostluk maçı yapacağız. Her zaman olduğu gibi amacımız; skor'dan çok dostluk olacak, misafirlerimizi gönülden ağırlayacağız.

Gönül dostumuz sayın Emin Kökçü ve Thyateria Ailesini en iyi şekilde ağırlayıp dostça ve kardeşçe güzel anılar paylaşarak, misafirlerimizi Akhisar'a uğurlayaacağız. Skor için değil, dostluk ve spor için futbol." dedi.