Başkan'dan Mehmet Budakın'a Tebrik Mesajı

15-11-2018 saat 23:10 de oluşturuldu

Geçtiğmiz günlerde teknik direktör Sertaç Küçükbayrak ile yollarını ayıran Amed Sportif Faaliyetler, Diyarbakırspor’un 2'nci ligdeki efsane kadrosunda hem kaptanlık, hem de teknik direktörlük yapan Mehmet Budakın ile her konuda anlaşmaya vardı. 

Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) Milli Takımlar Güneydoğu Anadolu Bölge Teknik Sorumluluğu görevini de yürüten Budakın, Amed Sportif Faaliyetler ile anlaşma sağladı. Mehmet Budakın'ın yardımcılıklarını Faruk Türk, Kayahan Sümbül, Süleyman Arpa yapacak, kaleci antrenörü olarak ise Mesut Ünal görev alacak.

Kulüp başkanımız Şeyhmus Akyıl, efsane kadromuzda görev yapmış Budakın hakkında açıklamalar da bulundu. Başkan Akyıl, "Efsane Diyarbakırspor'da hem kaptanlık hemde teknik direktörlük görevi yapmış olan değerli Mehmet Budakın hocamıza yeni görevinden ötürü tebriklerimi iletiyorum. Amed Sportif Faaliyetler kulübümüz ile birlikte nice başarılar getireceklerine inancım tamdır. Bu vesile ile hem Amedspor kulübümüze hemde kıymetli hocalarımıza yürekten başarılar diliyorum." dedi.