Diyarbakır Spor Camiasına Dev Hizmet!

08-12-2018 saat 01:05 de oluşturuldu

Diyarbakırspor'umuz ve Amed Sportif Faaliyetler kulübünün sağlık sponsorluğunu yürüten değerli Özel Bağlar Hastanesi yönetimi, Diyarbakır'ın spor camiasına dev bir hizmete daha imzasını attı. 

Diyarbakır Spor camiasında ki tüm sporcu, yönetici, antrenör, ve hakemler %35'e varan indirimlerden faydalanabilecek. Diyarbakır’daki spor taban birlikleriyle protokol imzalayan hastanenin yönetim kurulu başkanı Zeynep Odabaşı,"Spor ve spora hizmet edenleri çok önemsiyoruz. Onlara bu hizmeti sunmayı bir sosyal sorumluluk olarak kabul ediyoruz" dedi.

Aralarında Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Mehmet Demir, TFF Bölge Müdürü Serkan Bayhan, ASKF Başkanı Remzi Dayan, TÜFAD Başkanı Samet Karakaş ve diğer spor taban birlikleri yöneticilerinin de bulunduğu heyeti kabul eden Özel Bağlar Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Odabaşı, sporu ve spor camiasını önemsediklerini söyledi. Odabaşı, anlaşmanın 1 yıllık olduğunu ancak tarafların memnun kalması halinde önümüzdeki yıllarda uygulamayı kalıcı hale getireceklerini söyledi.

Spor taban birliklerinin temsilcileri, bu hizmetin çok anlamlı ve değerli olduğuna dikkat çekerek Özel Bağlar Hastanesi'ne teşekkür etti. Spor adamları,"Tüm hastanelere örnek olması gereken bir hizmet. Spor camiası Özel Bağlar Hastanesi'ne müteşekkirdir" ifadelerini kullandı.

TFF Bölge Müdürü Serkan Bayhan, spor camiasına ve spora sağladığı destekten dolayı Zeynep Odabaşı'na kahve fincanlarından oluşan hediye takdim etti.