DİYARBAKIRSPOR GÜCÜNE GÜÇ KATTI

23-09-2020 saat 11:26 de oluşturuldu

Bölgesel Amatör Lig’inde mücadele edecek olan Diyarbakırspor'umuz sadece teknik heyet ya da futbolcu transferi yapmıyor, yeşil kırmızılı armaya faydalı olacağını düşündüğü isimleri yönetim kadrosuna katmaya devam ediyor.

Diyarbakırspor denilince taraflı tarafsız herkesin beğenisini ve takdirini kazanmış olan, babadan oğula Diyarbakırspor sevdası ile kuşanmış AKÇADAĞ ailesinin üçüncü kuşak isimlerinden olan  genç iş insanı Erdi AKÇADAĞ da yönetim kadrosuna başkan yardımcısı olarak girdi.

Kulüp Başkanı Siyabend AYDIN: Akçadağ Ailesi'nin Diyarbakır ve Diyarbakırspor için çok önemli olduğunun altını çizerken, Erdi AKÇADAĞ ’ın  önceki dönemlerde görev yapan babası Şahap Akçadağ  gibi Diyarbakırspor’a çok önemli katkıları olacağını ifade etti. Başkan AYDIN: “Akçadağ Ailesi, Diyarbakırspor ‘da 1975 sezonunda Şeyhmus Akçadağ ile 2001 sezonunda Şahap Akçadağ  Diyarbakırspor’a katkı sağlarken 2020 sezonunda da  değerli büyüğümüz Şahap AKÇADAĞ ’ın oğlu genç , dinamik  İş İnsanı Erdi AKÇADAĞ  ile Diyarbakırspor’a katkı sağlamaya devam edecekler. Bu vesile ile Erdi AKÇADAĞ ’a yönetim kurulumuza hoş geldin diyorum” dedi.