Diyarbakırspor'da Seçme Heyecanı

12-09-2020 saat 12:58 de oluşturuldu

2020-2021 DİYARBAKIRSPOR KULÜBÜ A-TAKIM SEÇMELERİ BAŞLIYOR!

2020-2021 Futbol sezonu A Takımımıza yetenekli oyuncuları kazandırmak  amacı ile seçme yapılacaktır. 13 Eylül Pazartesi günü başlayacak olan seçmeler 15 Eylül'e kadar devam edecek olup, 1998 - 2004 tarihleri arasında doğan futbolcular katılabilecek.


Bölgesel Amatör Lig'i (BAL) da mücadele edecek olan Diyarbakırsporumuzda, 13 Eylül ve 15 Eylül tarihleri arasında Seyrantepe Spor Tesislerinde 16.30'da başlayacak olan seçmelere, Diyarbakırspor Teknik Heyeti katılacak ve başarılı olan futbolcuları seçerek yeşil - kırmızılı formayı verecek.

BAŞKAN AYDIN: 3. LİG KALİTESİNDE KADRO KURUYORUZ.

Diyarbakırspor Kulübü Başkan'ı Siyabend Aydın, Pazartesi günü gerçekleştirilecek olan seçmelere tüm futbolcu kardeşlerimizi bekliyoruz diyerek, transfer çalışmalarının da devam ettiğini müjdeledi. Öncelikle iç transfere yoğunlaştıklarının altını çizen Aydın, " Diyarbakırspor forması, sadece Diyarbakır değil, bölgemizin tüm gençlerinin hayali durumundadır. Biz de teknik heyetimiz ile görüşerek, transfer çalışmalarımızın yanı sıra bir seçme düzenlemek istedik. Buradan bir ya da bir kaç futbolcu kazanabilirsek bizim için başarıdır. Bu sezon çok zor geçecek ve bizde bu zorluğa ayak uyduracak bir takım yaratıyoruz. İç transferde işlemler bitti, dış transferde de güzel ve önemli müjdelerimiz var. Hepsini Pazartesi günü açıklayacağız. BAL kalitesinde değil, 3. Lig kalitesinde bir takım oluşturuyoruz. Taraftarlarımız bize inansın ve güvensin " dedi.