Dolandırıcılık Belgesi Ortaya Çıktı!

11-12-2018 saat 13:06 de oluşturuldu

Daha önce kamuoyuna bildirdiğimiz üyelikten ihraç edilen Abdulkadir Duran'ın Diyarbakırspor Kulübü ile ne için uğraştığı belgelerle ortaya çıktı. 

Abdulkadir Duran, satış yetkisi elinde olmadığı halde Diyarbakırspor Kulübüne ait arsayı satmak için girişimlerde bulunduğu, bir vatandaşımızdan para alarak vekalet düzenlediği tespit edildi. 

Arsamızı icra üzerinden satmak için vekaletin yanı sıra bu vatandaşımıza kulüp adına senet vererek kendisini dolandırmıştır. 

Öte yandan yeni yönetimin seçilmesini ardından Abdulkadir Duran ve yönetimi, Demirbaş defterini imha etmiştir.

Diyarbakırspor Yönetim Kurulu yaptığı açıklama da "Herkesin bu durumu görmesi adına belgeleri kamuoyu ile paylaşıyoruz. Sosyal medya üzerinden kulübümüzü yıpratmaya çalışan bu şahsın amacının ne olduğunu Diyarbakır'a gönül vermiş vatandaşlarımızın görmesini istiyoruz. Kulübümüz üzerinden "Dolandırıcılık ve Hırsızlık" eylemlerinde bulunan Abdulkadir Duran'nın amacına ulaşmasına asla izin vermeyeceğiz. Bu kulüpte kulübe ait demirbaşlarda bu şehrin ortak malıdır. Kimse şahsına mal edip kazanç elde edemez. Bunlara müsade etmeyeceğimiz gibi, gerekli evraklar T.C. Savcılık Makamı ve Müffetişlere iletilmiştir. Hukuk gerekeni elbette yapacaktır." Kamuoyuna saygıyla duyururuz. 

Diyarbakırspor Kulübü